آیین بزرگداشت روز ملی بهره وری یکم خرداد۹۷

آیین بزرگداشت روز ملی بهره وری یکم خرداد۹۷

در آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی بهره وری و روز ملی بهره وری، علاوه بر اعطای لوح های تقدیر به شرکت های برتر مسابقه های تجربه های موفق، برترین توان اجرا، بهترین محل برای کار، تندیس ملی بهره وری نیز اهدا خواهد شد. لازم به ذکر می باشد انتخاب شرکت های برتر توسط داوران جشنواره ملی بهره وری به صورت آنلاین انجام می شود . در حال حاضر بیش از ۶۰۰۰ نفر از متخصصین کشور عضو شبکه داوری جشنواره ملی بهره وریمی باشند.

وی گفت: جشنواره ملی بهره وری با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره¬وری در کشور و کمک به افزایش توان رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی و قدردانی از بهره-ورترین مدیران ارشد شرکت های ایرانی به طور سالانه با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می گردد.در هر دوره این جشنواره سازمان ها در ۵ رویداد شامل مسابقه ملی بهره وری،مسابقهملی بهینه کاوی، مسابقه ملی تجربه های موفق، مسابقه ملی بهترین محل برای کار و مسابقه ملی برترین توان اجرا با یکدیگر به رقابت می پردازند و فرآیند اجرایی این جشنواره از یکم خردادماه هر سال (مصادف با روز ملی بهره وری) آغاز و تا یکم خردادماه سال بعد، ادامه می‌یابد که علاوه بر ارایه لوح های تقدیر به برترین ها در هر مسابقه، به بهترین عملکرد در مجموع ۵ رویداد، تندیس ملی بهره وری نیزاعطا می شود.

حیدری در ادامه اظهار داشت:این رویداد با حمایت معنوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، در قالب ۴۰ صنعت به بررسی بهره‌وری کسب‌وکارهای اقتصادی در ۲ هزار بنگاه اقتصادی (در دوره زمانی ۵ تا ۹ سال) می‌پردازد تا شرکت‌هایی که بیشترین بهره‌وری را در مراحل مختلف فعالیت بنگاه خود داشته‌اند، معرفی و با  لوح تقدیر ویژه جشنواره ملی بهره‌وری برجسته شوند.