مسابقه ملی بهره وری دوره چهارم

ردیف

گروه

شرکت

عنوان

نام مدیرعامل

1

گروه انبوه سازي، املاك و مستغلات

سرمایه گذاری مسکن شمال شرق

مهندس

ذاکرالحسینی

2

گروه انبوه سازي، املاك و مستغلات

نوسازي و ساختمان تهران

مهندس

یوسف صفار شاهرودی

3

گروه آشامیدنی ها

زمزم تهران

دکتر

حداد مقدم

4

گروه آشامیدنی ها

زمزم رشت

دکتر

محمدرضا افضلی

5

گروه بانك ها، موسسات اعتباري و ساير نهادهاي مالي

بانک سینا

دکتر

عبدالناصر همتی

6

گروه بیمه

بیمه پارسیان

مهندس

هادی اویار حسین

7

گروه بیمه

بیمه دی

دکتر

مرتضی علی حسینی

8

گروه پلاستيك

توليدي گاز لوله

مهندس

یدالله صادقی

9

گروه تایر سازی

توليدي ايران تاير

مهندس

ارسلان امت علی

10

گروه توليدات پتروشيمي

پتروشیمی زاگرس

مهندس

احمد بارول

11

گروه توليدات پتروشيمي

پتروشیمی مارون

مهندس

شریف موسوی

12

گروه خدمات فنی و مهندسی

موننکو ایران

مهندس

شیرانی

13

گروه ساخت قطعات خودرو

صنعتي نيرو محركه

مهندس

محمدزاده

14

گروه خودروسازی

تولید خودروسایپا کاشان

مهندس

ناصر آقا محمدی

15

گروه ساخت قطعات خودرو

اگزوز خودرو خراسان

مهندس

غلامرضا جمالی

16

گروه سرمايه گذاري ها

سرمايه گذاري سايپا

مهندس

عیسی حسین پناه

17

گروه سيمان، آهك و گچ

سيمان شمال

مهندس

فریدون حسنی

18

گروه سيمان، آهك و گچ

سيمان هرمزگان

مهندس

محمدباقر عالی

19

گروه صنایع غذایی

گروه توليدي مهرام

مهندس

گنجی

20

گروه صنایع غذایی

گلوكوزان

دکتر

یزدان شناس

21

گروه فرآورده هاي نفتي كك و سوخت هسته اي

پالايشگاه نفت اصفهان

مهندس

لطفعلی چاوشی

22

گروه فرآورده هاي نفتي كك و سوخت هسته اي

نفت ایرانول

مهندس

علی مستجران

23

گروه فلزات اساسي

صنعتی و سرمایه گذارس سپنتا

مهندس

سید عبدالرسول عدنانی

24

گروه فلزات اساسي

كالسيمين

دکتر

ارجمندی فر

25

گروه فولاد

فولاد آلیاژی ایران

مهندس

قمیشی

26

گروه فولاد

لوله و پروفیل سپنتا تهران

مهندس

عبدالرسول اردنانی

27

گروه قند و شکر

قند لرستان

مهندس

جبارعلی زارع ممقانی

28

گروه كاشي و سراميك

کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ

مهندس

اصغر مدنی

29

گروه كاشي و سراميك

کاشی و سرامیک سینا

مهندس

رضا عزیزیان

30

گروه كاني های غير فلزي

صنایع خاك چيني ايران

مهندس

محمد جواد احمدی

31

گروه كاني های غير فلزي

فراورده های نسوز ایران

مهندس

شایگانیان

32

گروه لوازم خانگي

صنعتی پارس خزر

مهندس

حسن همتی

33

گروه لوازم خانگي

كارخانجات آبسال

مهندس

گودرز حکیم نژاد

34

گروه ماشين آلات و تجهيزات

تراکتور سازی کردستان

مهندس

  جعفر ملكي

35

گروه ماشين آلات و تجهيزات

رهشاد سپاهان

مهندس

عاملیان

36

گروه ماشين آلات و دستگاههاي برقي

ايران ترانسفو

دکتر

محمد کبیری اصفهانی

37

گروه محصولات شيميايي

بین المللی محصولات پارس

مهندس

محمد محمد خانی

38

گروه محصولات فلزي

صنعتی آما

مهندس

بامداد

39

گروه محصولات فلزي

صنعتی جام دارو

دکتر

ابراهیم زرگر

40

گروه محصولات فلزي

لامیران – تیغ ایران

مهندس

ناصر گرامی

41

گروه محصولات كاغذي

صنايع كاغذ سازي كاوه

مهندس

  رضا زنگنه نژاد

42

گروه محصولات كاغذي

كارتن ايران

مهندس

طاهریان

43

گروه محصولات لبني

شير پاستوريزه پگاه اصفهان

مهندس

مهرداد رمی

44

گروه معادن

سنگ آهن گل گهر

مهندس

  محمد جلال ماب

45

گروه معادن

باما

 

هومن  تفضیلی مطیع

46

گروه منسوجات و فرش بافی

پشمبافي توس

مهندس

فریدون حریری

47

گروه منسوجات و فرش بافی

صنایع نساجی همدانیان

مهندس

میر محمد صادقی

48

گروه مواد و محصولات دارويي

داروسازي اسوه

مهندس

  عباس كبريائي زاده

49

گروه مواد و محصولات دارويي

لابراتورهای دارویی رازک

مهندس

احمد کرباسی

50

گروه واسطه گري هاي مالي

لیزینگ رايان سايپا

مهندس

ملکی آدرانی

51

گروه واسطه گري هاي مالي

لیزینگ اقتصاد نوین

مهندس

محمد کاظم