ثبت نام رتبه بندی توان اجرایی سازمان ها

مسابقه ملی برترین توان اجرا

یکی از مسایل اصلی مانع رشد و توسعه اقتصادی در کشورمان و سایر کشورهای در حال توسعه عدم دستیابی به اهداف تعیین شده و اجرای صحیح برنامه ها و همچنین عدم توجه به توان و ظرفیت های داخلی می باشد. این موضوع به طور مکرر توسط مسوولین عالی رتبه نظام مطرح گردیده است. به عبارت دیگر تمرکز و هم افزایی بر اهداف اصلی تعیین شده به صورت کامل وجود ندارد. جشنواره ملی بهره وری در راستای اهداف و ماموریت خود و اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با همکاری مرکز اندازه گیری توان اجرایی اقدام به اندازه گیری توان اجرای سازمان ها و شرکت ها و برگزاری مسابقه برترین توان اجرا نموده است تا از طریق برگزاری مسابقه و ایجاد بستر رقابتی در این حوزه در کنار موضوع بهره وری توجه تمامی بخش های اقتصادی کشور را به سمت موضوع اجرا سوق دهد و اهداف برنامه های توسعه کشور را عملیاتی نماید.

به منظور اندازه گیری و ارزیابی توان اجرایی از تکنیک های معتبر بین المللی و روش ارزیابی xQ (بهره اجرا/Execution Quotient) استفاده می گردد که ميزان تمركز سازماني را بر روي اهداف الويت دار، اندازه گيري نموده و مسير بهبود در امر اجرا را براي سازمان ترسيم مي نمايد. این روش ارزیابی از مستندات بین المللی معتبر مانند منابع مستندات موسسه فرانکلین کاوی، شرکت مکنزی و شرکا، موسسه هریس اینتراکتیو و شبکه کسب و کار هوشمندانه کانادا و … استفاده گردیده است. در این روش با استفاده از پرسشنامه داده ها و اطلاعات در مورد ابعاد موضوع اجرا در سازمان به صورت آنلاین (پرسشنامه آنلاین) جمع آوری می گردد و پس از انجام صحه گذاری نظرسنجی انجام شده، نتایج در قالب کارنامه توان اجرایی ارایه می گردد.

 

 

متقاضی گرامی؛

با توجه به این که کلیه تعاملات بین مرکز و متقاضی در طول فرایند ثبت نام، ارزیابی و نظرسنجی و اعلام رتبه از طریق ایمیل و پیامک انجام می پذیرد از نمایندگان سازمان های متقاضی در خواست می گردد از ایمیل معتبر و شماره تماس مستقیم خود جهت ثبت نام استفاده نمایند واز ثبت نام با ایمیل مدیریت ارشد یا مدیر مستقیم خود که دسترسی به ایمیل و موبایل ایشان ندارند جداً خودداری نمایند.

جهت شفاف سازی به استحضار می رساند: ثبت نام، انجام نظرسنجی و اعلام نتایج کاملاً رایگان انجام می پذیرد و هیچ گونه بارمالی برای سازمان متقاضی به همراه ندارد.

ثبت نام کنید